تقویم چاپی 1395 دنیای بازی خورها (رایگان)

تقویم تگ برگ 70*50 دنیای بازی خورها با طرح بازی FarCry Primal

این تقویم رایگان بوده و فقط هزینه پستی (پست سفارشی یا پیشتاز به انتخاب کاربر) دریافت می گردد. همچنین مشتریانی که مستقیما به مرکز فروشگاه دنیای بازی خورها مراجعه می کنند می توانند آن را بدون هزینه از فروشنده دریافت کنند.تقويم هوشمند (دسکتاپی) يک نرم افزار ويژه و خودکار است که هميشه دسکتاپ شما را با جديدترين پوسترها و اطلاعات به روز مي کند.راهنمای نصب :

1- نرم افزار تقویم را دانلود ، نصب و اجرا کنید.
توضیحات : با کلیک روی گزینه دانلود در بالا تقویم را دانلود و نصب کنید. پس از نصب تقویم به طور خودکار اجرا شده و چون اولین بار است که آن را نصب می کنید از شما درخواست کد فعالسازی می نماید.

2- نام کاربری و کلمه عبور خود را در پورتال تقویم وارد و کد فعال سازی نرم افزار را دریافت نمایید.
توضیحات : اگر قبلا عضو دنیای بازی خورها بوده اید نام کاربری و کلمه عبور خود را در پورتال تقویم هوشمند (همین صفحه) به آدرس smartcalendar.ir وارد نموده تا کد فعالسازی نرم افزار تقویم نمایش داده شود. کد مربوطه را یادداشت و در نرم افزار تقویم که نصب نمودید وارد کنید تا نرم افزار فعال شود. اگر عضو نیستید از طریق فرم ثبت نام در همین صفحه به راحتی عضو شوید.

توجه : در صورتي که در اجراي برنامه با خطا روبرو شديد پس از نصب برنامه به روي فايل BazikhorhaCalendar راست کليک کرده و گزينه Properties را انتخاب کنيد. سپس در پنجره باز شده به سربرگ Compatibility مراجعه و گزينه Run this as an administrator را در انتهاي پنجره علامت بزنيد و پس از آن روي OK کليک کنيد تا پنجره بسته شود.
کد فعال سازی نرم افزار :

برای دریافت کد فعالسازی نام کاربری و کلمه عبور خود را در دنیای بازی خورها وارد کنید
ایمیلکلمه عبور
اگر عضو نیستید به راحتی با وارد نمودن مشخصات زیر ثبت نام کنید
نام و نام خانوادگیایمیلموبایل

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دنیای بازی خورها می باشد.